Skip Navigation Links

عضویت جدید در سایت
فرم عضویت در سایت


نام
نام خانوادگی
جنسیت
نام کاربری
رمز عبور  
تکرار رمز
پست الکترونیک
سوال امنیتی
پاسخ
همراه
اختیاری
نشانی
تاریخ تولد
شغل

چرا MAXLC


وب سایتی که در پیش رو دارید اولین وب سایت آموزش جامع دوره های تخصصی و کاربردی بصورت ویدیوئی در ایران است که این آموزش ها با روشی نوین و شهریه ای غیرقابل باور به شما ارائه داده می شوند. این ویدیوهای آموزشی توسط اساتید مجرب، برای استفاده شما عزیزان تدارک دیده شده اند تا بتوانید با بهره گیری از آنها دانش نرم افزاری خود را به صورت روز افزون افزایش داده و در بازار کار کنونی که یک بازار کار تخصصی محسوب میشود، جائی برای خود بسازید.
در این وب سایت دوره های آموزشی بر اساس رشته های دانشگاهی و بین المللی تقسیم بندی شده اند که شما می توانید با توجه به رشته خود و یا رشته ای که به آن علاقه دارید به یادگیری دوره مورد نظر بپردازید.
در این وب سایت برای هر دوره دو بخش در نظر گرفته شده است:

  1. بخش آموزش کلی : دراین بخش شما می توانید از پایه با دوره دلخواه خود آشنا شده و با برنامه و سر فصل هائی که اساتید ما برای شما در نظر گرفته اند تبدیل به یک کاربر حرفه ای شوید
  2. بخش نکات (Tutorials) : این بخش برای کسانی کاربرد دارد که آشنائی اولیه با یک نرم افزار را داشته و میخواهند با نکات ریز و باصطلاح ترفند های یک نرم افزار آشنا شوند .

یکی از مزایای استفاده از این وب سایت امکان آموزش با هزینه بسیار کم میباشد، با یک مقایسه کوچک متوجه میشوید که این وب سایت از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه بوده و علاوه بر آن احتیاجی به حضور شما در یک زمان و مکان مشخص نیست، بدین معنی که کلاس درس شما در هر زمانی که بخواهید و در هر کجا که بخواهید، قابل برگزاری است!!!
این وب سایت مجهز به یک کانال ارتباطی بین اساتید و دانشجویان و همچنین دانشجویان با یکدیگر است که در این محیط علاوه برامکان پرسش و پاسخ در مورد ویدیو ها، به سوالات شما به صورت رایگان پاسخ داده می شود. از نکات قابل توجه در مورد این سامانه ارتباطی محیطی بسیار حرفه ای و همچنین فرح بخش آمیخته با موارد تفریحی است که می توانید با دوستان خود در یک فضای مجازی ارتباط برقرار کنید. این سامانه مجهز به فروم و گروه های متعددی برای ارتباط بین اعضا می باشد که شما می توانید با عضویت در این گروه ها سوالات خود را پرسیده و حتی به سوال دوستان خود پاسخ دهید!!
یکی دیگر از بخش های این وب سایت که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد بخش آپلود سنتر است. دانشجویان عزیز می توانند به کمک این بخش جزوات، مقالات و فایل های تمرینی ارائه داده شده در ویدیو ها را به راحتی دانلود و از آنها استفاده کنند، همچنین از این مکان برای آپلود کردن یک فایل خاص و اشتراک بین دوستان خود نیز می توانید استفاده کنید. برای راحتی و امنیت بیشتر، شما می توانید فایل های خود را همراه با یک پسورد آپلود کنید تا کسی به جز افراد دلخواه شما نتوانند به آن فایل یا فایلها دسترسی پیدا کنند!!!
از مزایای دیگر این وبسایت سامانه درخواست ویدیو است که شما می توانید با مراجعه به این سامانه، ویدیو آموزشی خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت ویدیو درخواستی شما تهیه و در اختیار شما قرار گیرد. شما همچنین می توانید نسبت به سوالات خود از ما پاسخ ویدیوئی درخواست کنید و آن را به صورت ویدیو آموزشی مشاهده کنید.
در پایان بسیار مفتخریم که شما این وب سایت را برای آموزش خود انتخاب کرده اید و امیدواریم خدمات فراهم شده موجب رضایت خاطر شما دوستان عزیز گردد.


با ما متد آموزشی آینده را امروز تجربه کنید